Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Masia amb piscina a altos de Estepona Estepona
Característiques principals
- 260 m2
- 5 hab.
- 3 banys
- 3.827 €/m2
Informació detallada
Casa de campo reformada en Los Reales, Estepona.
Encantadora casa de campo completamente reformada en 2024, en Los Reales, Estepona. La propiedad tiene un estilo muy andaluz,con una orientación buenisima, abundante luz natural, preciosas vistas al campo y al mar. Con piscina de estilo playa de aprox 40m2, diferentes estancias exteriores donde disfrutar de estupendas veladas veraniegas, parcela algo mas de 5.000m2, paneles solares, persianas eléctricas,entre otros muchos extras. distrimuy cómodo. Salón con cocina abierta, con grandes ventanales que acceden a la terraza, 5 dormitorios, 3 baños ,1 aseo, un solarium estupendo ideal para zona chill out. Si desea más información, contáctenos !ya!
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 260 m2
- Terrassa 150 m2
- Terreny 5160 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Piscina pròpia
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1984
Galeria
Ubicació
Altos de Estepona
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
995.000 € Preu de l´anunci
4.096 €/m2€/m2 distrito
3.827 €/m2€/m2 de l´anunci
7% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats