Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
100.000 €
Avisa´m si baixa
Nau industrial a Campillo Lorca
Característiques principals
- 350 m2
- 286 €/m2
Informació detallada
NAVE 300 M2 EN CAMPILLO CON 8.500 M2 DE TERRENO
Nave ganadera de 300 m2 con patios en parcela de 8.500m2 y suelo regadío tradicional.
#ref:CC-NAV_35
última modificació
Distribució
- Superfície 350 m2
Galeria
Ubicació
Campillo Diseminados Campillo (Campillo)
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats