Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.800.000 €
Avisa´m si baixa
Nau industrial a Metro - Auditorio Paiporta
Característiques principals
- 2.615 m2
- 688 €/m2
Informació detallada
Nave industrial en venta en Paiporta
Aiss-Val Inmobiliaria le ofrece en alquiler la presente nave industrial sita en el polígono industrial de la Mina, en Paiporta. Superficie de 2.615m2 construidos sobre parcela de 3.303m2 según certificación catastral. Consta de patio delantero de 108m2 y trasero de 578m2.
Características:
- Fachada de 25m.
- Altura de 7m
- Oficinas 328m2.
- Suministros: alta agua, luz trifásica
- 1 muelle
- Lavabos
- 2 puertas, 1 de ellas para carga y descarga y la otra de acceso peatonal
última modificació
Distribució
- Superfície 2615 m2
Característiques generals
- Any construcció 1978
Galeria
Ubicació
Metro - Auditorio Avenida Alquería de Mina
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats