Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Alegia

San Juan Kalea

  • 52 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 3.462 €/m2

PISO EN BUENA ZONA DE ALEGIA

Piso de venta en San Juan Kalea, Alegia distribuido en dos habitaciones baño, cocina y salón.

Se vende con inquilinos.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 52 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1971
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 35282000000145

Ubicació

San Juan Kalea

Navega pel mapa fent clic a sobre
180.000 € Preu de l´anunci
2.753 €/m2€/m2 comarca
3.462 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Alegia
 

Contactar MONTEZKUE

Referència de l´anunci habitaclia/363-1:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…