Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a Ciudad de Asís Alicante
Característiques principals
- 85 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 1.812 €/m2
Informació detallada
PISO EN VENTA EN CIUDAD DE ASIS
Piso en venta en Ciudad de Asís. El inmueble es un Primer piso sin ascensor, consta de tres habitaciones, salón comedor, baño completo y amplia cocina, carpintería interior de madera noble, carpintería exterior de aluminio blanco, todo exterior y muy luminoso, ubicado junto a todo tipo de servicios y transporte público.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 85 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Planta número 1
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Ciudad de Asís
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
154.000 € Preu de l´anunci
2.342 €/m2€/m2 distrito
1.812 €/m2€/m2 de l´anunci
23% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats