Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
259.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a La Salut Badalona
Característiques principals
- 75 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 3.453 €/m2
Informació detallada
Piso Carrer de Don Pelayo, Santa Coloma de Gramenet
LCB29797
GORG REAL ESTATE PRESENTA:
¡Amplio y luminoso piso semi-exterior en zona privilegiada de Badalona! A tan solo 3 minutos a pie del centro comercial Magic Badalona.
La vivienda consta de:
- 3 habitaciones de las cuales la de matrimonio es exterior y las otras 2 habitaciones medianas interiores con mucho espacio e incluso armarios empotrados.
- Amplio cuarto de baño con bañera.
- Espacioso salón comedor con salida a balcón.
- Cocina independiente totalmente equipada y con acceso a pequeña galería actualmente habilitada como zona de lavandería.
La vivienda dispone de aire acondicionado, suelo cerámico y carpinterías de aluminio.
La finca del año 1973 cuenta con ascensor.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 75 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 1
- Any construcció 1973
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
La Salut Carrer de Don Pelayo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
259.000 € Preu de l´anunci
2.188 €/m2€/m2 distrito
3.453 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats