Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a El Remei Badalona

  • 60 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 1.008 €/m2

IDEAL INVERSORES

ATENCION INVERSORES.
PISO OCUPADO ILEGALMENTE, ESTE SE ENCUENTRA EN BADALONA.
ESTE ES UN INMUEBLE QUE NO SE PUEDE VISITAR, PARA MAS INFORMACION, LLAMENOS. ESTAREMOS ENCANTADOS DE ATENDERLE.

DISPONEMOS DE UNA AMPLIA CARTERA DE INMUEBLES OCUPADOS Y ALQUILADOS PARA INVERSORES.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 60 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    249 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    67 kg CO2 m2 / año
Anunci: 4492004434486

Ubicació

El Remei Avenida del Maresme

Navega pel mapa fent clic a sobre
60.500 € Preu de l´anunci
3.585 €/m2€/m2 distrito
1.008 €/m2€/m2 de l´anunci
72% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Badalona (Gorg - Progrés)
 

Contactar ELIMIT FINCAS

Referència de l´anunci habitaclia/OK678-834:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…