Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a carrer de la ciutat de granada 60 a Poblenou Barcelona
Característiques principals
- 62 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 4.839 €/m2
Informació detallada
PISO ACOGEDOR EN EL CORAZON DE POBLE NOU
PISO ACOGEDOR PARA ENTRAR A VIVIR, AUNQUE NECESITA ACTUALIZACION , SE VENDE CON MUEBLES Y ELECTRODOMESTICOS, 2 HAB DOBLES UNA DE ELLAS CON SALA, MAS UNA HAB VESTIDOR, COMEDOR, COCINA INDEPENDIENTE ,AMPLIA GALERIA . BAÑO CON PEQUEÑA BAÑERA , TECHOS CON VIGAS DE MADERA .
TIENE TERRADO COMUNITARIO Y PEQUEÑO TRASTERO EN EL TERRADO.
PARA UNA POSIBLE REFORMA LOS TECHOS SON DE BOVEDA CATALANA Y LAS PAREDES DE PIEDRA Y LADRILLO ANTIGUO.
FINCA PEQUEÑA MUY CUIDADA CON 5 VECINOS SE PAGA POCA COMUNIDAD 21€ MENSUALES.
VIVIENDA JUNTO METRO LLACUNA . TE LA VAS A PERDER?
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 62 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Sense aire acondicionat
- Planta número 1
- Any construcció 1930
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Poblenou Carrer de la Ciutat de Granada 60
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
299.999 € Preu de l´anunci
5.473 €/m2€/m2 distrito
4.839 €/m2€/m2 de l´anunci
12% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats