Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb calefacció piscina a Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou Barcelona
Característiques principals
- 120 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 9.583 €/m2
Informació detallada
ALTO CON TERRAZA Y VISTA MAR )))
Piso alto con ascensor, luminoso, amplio,
zona comunitaria con piscina,
pistas de padel, gimnasio, zona ajardinada.
La mejor zona de Barcelona para vivir , junto las playas .
Distribución :
3 habitaciones , Superficie 117 m2 , Terraza de12 m2
2 Baños , 2 Aseos , Cocina tipo office,
La cocina en buen estado . Lavadero .
Piso alquilado ,consultar las condiciones !
Características generales :
Calefacción , Sin o con amueblar , Aire acondicionado
Planta número 6 , Año construcción 2001, Vistas al mar,
Vistas a la montaña , Vistas a la ciudad
Cerca de transporte público
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 120 m2
- Terrassa 14 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2001
Equipament comunitari
- Ascensor
- Piscina Comunitària
- Equipamiento deportivo
Galeria
Ubicació
Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou Passeig de Garcia Fària
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.150.000 € Preu de l´anunci
5.473 €/m2€/m2 distrito
9.583 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats