Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
384.900 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament piscina a Benajarafe
Característiques principals
- 96 m2
- 2 hab.
- 3 banys
- 4.009 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en Vélezmálaga
Benajarafe. Piso duplex situado a 70 metros de la playa.
Es una vivienda seminueva con 98 m2 y construída en el año 2021.
Tiene salón con cocina abierta y terraza con vistas al mar, 2 dormitorios con armarios empotrados, 2 baños completos (uno con ducha en suite en el dormitorio principal y otro con bañera) y un aseo, los 3 con ventana.
También dispone de porche delantero. La urbanización tiene piscina comunitaria.
Con opción de comprar plaza de parking por 25,000 €
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 96 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2021
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Piscina Comunitària
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
384.900 € Preu de l´anunci
3.384 €/m2€/m2 comarca
4.009 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats