Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Papa Luna - Platja del Gurugú Benicarló

  • 91 m2
  • 4 hab.
  • 1 bany
  • 1.154 €/m2

Oportunidad! Piso con 4 dormitorios y ascensor a 300 metros de la playa supereconómico

¡Oportunidad!
Piso situado a pocos metros de la Plaza de la Constitución y a 300 metros de la playa.
Cuenta con salón, cocina, 4 dormitorios, 1 baño y balcón. Edificio con ascensor. [IW]

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 91 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 17854000000981

Ubicació

Papa Luna - Platja del Gurugú

Navega pel mapa fent clic a sobre
105.000 € Preu de l´anunci
1.654 €/m2€/m2 población
1.154 €/m2€/m2 de l´anunci
30% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Benicarló
 

Contactar ELMAR

Referència de l´anunci habitaclia/1936:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…