Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a La Caleta - La Viña Cádiz
Característiques principals
- 75 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 3.040 €/m2
Informació detallada
Magnifica vivienda a escasos metros de la playa la Caleta y con Licencia Turistica.
Cuenta con unos 75 m2 construidos distribuidos en dos habitaciones, cocina totalmente equipada, salón, y cuarto de baño con placa ducha, dispone de aire acondicionado y con licencia turistica, lo que la hace mucho más atractiva o bien como vivienda habitual ó como inversión, ( Facturación demostrable), se entregaria totalmente amueblada.
No deje de pasar esta oportunidad o bien como su nueva vivienda habitual, su segunda residencia o como inversión por su alta rentabilidad.
*Impuestos, gastos y honorarios de agencia no incluidos en el precio.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 75 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1888
Equipament comunitari
- Sense ascensor
- Equipamiento deportivo
Galeria
Ubicació
La Caleta - La Viña
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
228.000 € Preu de l´anunci
3.200 €/m2€/m2 población
3.040 €/m2€/m2 de l´anunci
5% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats