Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 210.000 € Avisa´m si baixa

Pis a Calella

  • 83 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 2.530 €/m2

Apartamentos Codina

Bonito apartamento con vistas a la montaña. Consta de 2 habitaciones dobles, un baño completo con ducha, cocina independiente, armarios empotrados, acabados de calidad. Muy espacioso.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 83 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1967
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    D
    111 kW h m2 / año
    Emisiones:
    D
    23 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 32330000000315

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
210.000 € Preu de l´anunci
2.666 €/m2€/m2 población
2.530 €/m2€/m2 de l´anunci
5% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Calella
 

Contactar FINQUES ESTRANY

Referència de l´anunci habitaclia/5228:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…