Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
345.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament piscina a Playa Muchavista Campello (el)
Característiques principals
- 116 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 2.974 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en PLAYA Muchavista, 3 dormitorios.
INVERSORES - Se vende piso actualmente alquilado, ideal para inversión, ubicado en una urbanización completa que cuenta con piscina, campo de futbol, pista de pádel y gimnasio.
La vivienda dispone de 3 dormitorios, 2 baños y un amplio salón-comedor con salida directa a la terraza, lo que aporta gran luminosidad.
Situado cerca de todas las comodidades, con parada de TRAM a tan solo 50 metros, lo que garantiza una excelente conexión.
Con plaza de garaje y trastero
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 116 m2
- 2 banys
- Traster
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Planta número 1
- Any construcció 1998
Equipament comunitari
- Ascensor
- Piscina Comunitària
Galeria
Ubicació
Playa Muchavista
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
345.000 € Preu de l´anunci
3.803 €/m2€/m2 población
2.974 €/m2€/m2 de l´anunci
22% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats