Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
105.300 €
Avisa´m si baixa
Pis a Cañiza (A)
Característiques principals
- 105 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.003 €/m2
Informació detallada
Ático de 87,5 m² útiles, en planta tercera de edificio residencial sin ascensor. Distribuido en salón-comedor con cocina integrada, tres dormitorios, dos baños y zona de lavadero.Año de construcción residencial con servicios en su entorno. Algunos de los inmuebles comercializados a través de ABANCA INMOBILIARIA tienen instaladas diversas medidas de seguridad, tales como alarmas, puertas de seguridad, etc…, que no forman parte de la oferta de venta y por lo tanto, no serán objeto de transmisión junto con el inmueble, procediéndose a su retirada, de forma previa a la formalización de la escritura de compraventa.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 105 m2
- 2 banys
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
105.300 € Preu de l´anunci
2.433 €/m2€/m2 provincia
1.003 €/m2€/m2 de l´anunci
59% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats