Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
190.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a Carballiño (O)
Característiques principals
- 90 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 2.111 €/m2
Informació detallada
REF: 00324 - Piso nuevo a la venta
Cuenta con una superficie de aprox. 90 m2, 3 dormitorios con amaromaros empotrados, 2 baños completos, amueblados y con mampara, amplia cocina equipada y con suficiente espacio de almacenamiento, lavandería, salón comedor soleado, calefacción individual, persianas eléctricas, plaza de garaje en planta baja y trastero. Vivienda nueva para estrenar, totalmente amueblada y lista para habitar. Zona tranquila y muy soleada, a poca distancia del centro.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 90 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Moblat
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 2023
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
190.000 € Preu de l´anunci
994 €/m2€/m2 población
2.111 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats