Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb aparcament a Catral
Característiques principals
- 97 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 670 €/m2
Informació detallada
¡SOMOS PROPIETARIOS! Disfruta de todas las ventajas de comprar directamente a la propiedad.
Clikalia presenta este piso ubicado en Catral.
La vivienda está ubicada en la 4 planta exterior sin ascensor. Dispone de una superficie total de 97 m², distribuidos en salón y comedor, cocina independiente, 3 dormitorios y 2 baños.
Además, cuenta con cocina amueblada y parking.
Situado en la Calle Purisima La, cuenta con una ubicación que te permitirá estar cerca de todo lo que necesitas como El Parque Natural El Hondo. Así como parques, restaurantes y paradas de autobús.
Agenda tu visita, te acompañamos en todo el proceso. Llámanos de lunes a viernes de 9.00h a 20.00h.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 97 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 1984
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
65.000 € Preu de l´anunci
1.933 €/m2€/m2 población
670 €/m2€/m2 de l´anunci
65% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats