Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Núcleo urbano Chiclana de la Frontera

  • 98 m2
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 1.724 €/m2

PISO DE 4 DORMITORIOS CON ASCENSOR CHICLANA DE LA FRONTERA

VENDO UN PISO DE 4 DORMITORIOS CON ASCENSOR EN CHICLANA DE LA FRONTERA EN LA ZONA DE AVD DE REYES CATOLICOS, ES UNA 2ª PLANTA CON ASCENSOR. NO PLAZA DE GARAJE , LA ZONA ES BUENA DE APARCAMIENTOS . MEJOR VER. SOLO ATIENDO TELEFONICAMENTE NO CORREOS NI WASAP.
N.S

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 98 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 2
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 48717000000737

Ubicació

Núcleo urbano Avenida Reyes Católicos

Navega pel mapa fent clic a sobre
169.000 € Preu de l´anunci
2.059 €/m2€/m2 población
1.724 €/m2€/m2 de l´anunci
16% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Chiclana de la Frontera
 

Contactar Inmuebles del sur

Referència de l´anunci habitaclia/N.S:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…