Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
71.700 €
Avisa´m si baixa
Pis a Ejido centro Ejido (El)
Característiques principals
- 88 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 815 €/m2
Informació detallada
en El Ejido
'ALQUILADO-NO VISITABLE'
¡¡¡GRAN OPORTUNIDAD!!!
Inmobiliaria Akris presenta:
Fantástico piso en El Ejido (Almería)
La vivienda está distribuida en salón, cocina, 2 dormitorios y 1 baño.
El Inmueble se transmite sin conocerse por parte del vendedor el estado de conservación actual así como tampoco los servicios y suministros.
Inmobiliaria Akris vende la propiedad en las condiciones mencionadas con anterioridad.
CONTACTANOS PARA RECIBIR ASESORAMIENTO!
En Akris os ayudamos a cumplir vuestros Sueños Inmobiliarios.
Encuentre mas inmuebles en
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 88 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
71.700 € Preu de l´anunci
1.009 €/m2€/m2 distrito
815 €/m2€/m2 de l´anunci
19% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats