Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
188.600 €
Avisa´m si baixa
Pis amb piscina a Balerma Ejido (El)
Característiques principals
- 110 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.715 €/m2
Informació detallada
Exclusivo apartamento en primera línea de playa en Balerma
Descubre este magnífico apartamento de 3 dormitorios y 2 baños, diseñado para disfrutar del confort, la luz y el estilo de vida junto al mar.
? Cocina americana
? Amplio salón-comedor
? Terraza privada de aproximadamente 7 m²
? Imágenes 3D render del proyecto
?? Residencial privado con piscina y jardines
?? Ubicación privilegiada frente al mar
Ideal tanto para vivir todo el año como para disfrutar de unas vacaciones únicas ???
??? Edificio ya construido y actualmente en proceso de rehabilitación
?? Entrega prevista: verano 2027
? SIN comisión para el comprador
?? Balerma (El Ejido)
?? Solicita más información sin compromiso
?? Una oportunidad única para vivir o invertir junto al Mediterráneo.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 110 m2
- Balcó / Terrassa 7 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
188.600 € Preu de l´anunci
1.317 €/m2€/m2 población
1.715 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats