Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
66.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament a Plaza de la Luz Ejido (El)
Característiques principals
- 87 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 759 €/m2
Informació detallada
Se vende piso OCUPADO en El Ejido de 3 dormitorios con garaje
Se vende amplio piso OCUPADO de 87 m² construidos y 73 m² útiles, ideal tanto para residencia habitual como para inversión. iMPORTANTE: Piso no visitable.
La vivienda dispone de:
3 dormitorios
1 cuarto de baño
Salón luminoso
Cocina independiente
Buena distribución y estancias cómodas
Además, el inmueble incluye plaza de garaje, aportando comodidad y facilidad de aparcamiento.
Ubicado en una zona con todos los servicios cercanos: supermercados, colegios, transporte y comercios.
Una excelente oportunidad para vivir o invertir.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 87 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Any construcció 2010
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Plaza de la Luz FRANCISCO BAUTISTA
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
66.000 € Preu de l´anunci
1.009 €/m2€/m2 distrito
759 €/m2€/m2 de l´anunci
25% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats