Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Carrús Oeste Elche / Elx

  • 100 m2
  • 4 hab.
  • 1 bany
  • 1.245 €/m2

SE VENDE EXCELENTE VIVIENDA ZONA PARQUE APARADORAS !!!!!

Presentamos una excelente oportunidad de adquirir una vivienda en la codiciada zona del Parque Aparadoras.
La vivienda es una tercera planta. Tiene 4 habitaciones, es muy luminosa y con un gran balcón !!!!!!!
Si quieres conseguir tu hogar, NOSOTROS TE AYUDAMOS , NO LO PIENSES LLAMANOS !!!!!!!!!!!

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 100 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Any construcció 1975
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 44858000002592

Ubicació

Carrús Oeste

Navega pel mapa fent clic a sobre
124.500 € Preu de l´anunci
1.799 €/m2€/m2 distrito
1.245 €/m2€/m2 de l´anunci
31% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Elche / Elx (Elche Ciudad)
 

Contactar Channel Group Inmobiliarias

Referència de l´anunci habitaclia/12253 :

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…