Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
104.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb piscina a Puigmal - Mas Nou Empuriabrava
Característiques principals
- 49 m2
- 1 hab.
- 2.122 €/m2
Informació detallada
Novedad en Empuriabrava: apartamento de 1 dormitorio con piscina.
Apartamento de un dormitorio con terraza y piscina comunitaria.
Laury y Lilian se complacen en ofrecer este apartamento en venta en Empuriabrava.
Esta propiedad consta de un dormitorio y una zona de estar diáfana con salón y cocina, ofreciendo un espacio funcional y acogedor, perfecto como residencia principal, casa de vacaciones o inversión para alquiler.
Además, tendrá acceso a una piscina comunitaria, ideal para relajarse y disfrutar al máximo de los hermosos días soleados de la Costa Brava.
Un apartamento ideal para vivir al sol o para invertir en alquiler.
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 49 m2
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Any construcció 1988
Equipament comunitari
- Piscina Comunitària
Galeria
Ubicació
Puigmal - Mas Nou
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
104.000 € Preu de l´anunci
3.309 €/m2€/m2 población
2.122 €/m2€/m2 de l´anunci
36% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats