Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
650.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a Las Arenas Getxo
Característiques principals
- 110 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 5.909 €/m2
Informació detallada
PISO EN EL CENTRO DE LAS ARENAS
ALDAMA VENDE, preciosa vivienda en el centro de Las Arenas, situada en la calle Club. Completamente exterior.
Dispone de parcela de garaje con acceso directo y trastero, incluidos en el precio.
La vivienda tiene 110 m² construidos y está distribuida en; Hall, amplio salón comedor, 3 habitaciones (principal con vestidor y baño incorporado), 2 baños y cocina totalmente equipada. Todos los dormitorios tienen armarios empotrados. Posibilidad de habilitar un tercer baño.
Si desea ver más viviendas similares en la zona de Las Arenas / Romo no dude en visitar nuestra página web en pisosaldama. com o para cualquier consulta en nuestra oficina situada en Las Arenas, C/ Santa Ana nº 2.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 110 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Las Arenas
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
650.000 € Preu de l´anunci
4.862 €/m2€/m2 distrito
5.909 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats