Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
102.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Jove Gijón
Característiques principals
- 54 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.889 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en Gijón, 2 dormitorios.
¡No pierdas la oportunidad de adquirir este acogedor piso en venta en Gijón! Con 2 dormitorios y 1 baño, este luminoso inmueble ofrece una cocina americana amueblada sin electrodomésticos. Situado en una zona tranquila de la ciudad, cuenta con una excelente ubicación cerca de comercios, restaurantes, playas y zonas verdes. Además, su cercanía a colegios y servicios públicos lo convierte en la opción ideal para parejas o familias que buscan comodidad y calidad de vida. ¡No dejes pasar esta oportunidad y ven a visitarlo hoy mismo!
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 54 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Planta número 2
- Any construcció 1955
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Jove
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
102.000 € Preu de l´anunci
2.407 €/m2€/m2 distrito
1.889 €/m2€/m2 de l´anunci
22% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats