Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
342.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a Fígares Granada
Característiques principals
- 80 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 4.275 €/m2
Informació detallada
GranadaPiso
Piso en FIGARES, con 80 m² construidos, 76 m² útiles, 3 dormitorios, 1 baños, 1 aseos, 1 garaje/s, para reformar, planta 2, cocina independiente, ascensor, orientación noroeste, 1981, calefacción central, energía calefacción gasoil, gastos de comunidad/mes de 95 €. Magnifica oportunidad de piso en una de las zona más demandadas de Granada, como es el Barrio Figares, cuenta con tres dormitorios, un baño completo y un aseo, cocina independiente y lo mejor, dispone de plaza de garaje, no dudes en visitarlo.
GASTOS DE ESCRITURACION, IMPUESTOS Y HONORARIOS NO INCLUIDOS EN EL PRECIO
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 80 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Planta número 2
- Any construcció 1981
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Fígares AZHUMA
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
342.000 € Preu de l´anunci
3.090 €/m2€/m2 distrito
4.275 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats