Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
199.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament a San Isidro Granadilla de Abona
Característiques principals
- 78 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 2.551 €/m2
Informació detallada
SE VENDE PISO EN EL SUR DE LA ISLA
Si deseas vivir en San Isidro , zona Sur de la Isla, esta sería una muy buena opción, ya que esta propiedad se encuentra en una zona estratégica donde podrás encontrar todos los servicios a mano.
El residencial tiene ascensor y está en perfectas condiciones lo que te garantiza que la compra sería una gran inversión.
El piso se distribuye de la siguiente manera:
Salón Comedor.
Cocina Americana
2 Amplia habitaciones con Armarios empotrados.
1 baño
Solana.
Garaje
Si deseas verlo no dudes e. Contactarme.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 78 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Moblat
- Sense aire acondicionat
- Planta número 1
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
San Isidro Calle Pilar Cocina
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
199.000 € Preu de l´anunci
3.181 €/m2€/m2 población
2.551 €/m2€/m2 de l´anunci
20% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats