Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb calefacció a Centro - Mendibil - Santiago Irun
Característiques principals
- 80 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 4.119 €/m2
Informació detallada
P.COLON. VIVIENDA DE 3 DORMITORIOS CON ASCENSOR. VISTAS DESPEJADAS.
Consta de cocina equipada, salón, 3 dormitorios y baño con bañera.
Superficie de la vivienda según catastro: 71,52 m2 útiles.
Los suelos son de parqué. La calefacción es de gas. Con empotrados.
Las ventanas son de aluminio, climalit.
Se trata de un piso 4º con ascensor. Hay escaleras hasta el ascensor, con elevador.
Desde el balcón, las vistas son despejadas a Francia y Hondarribia. Orientación noreste.
La fachada delantera está recién hecha.
Vivienda muy bien situada, en pleno centro, con todo tipo de servicios. Cercana al transporte público.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 80 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 4
- Any construcció 1955
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Centro - Mendibil - Santiago Colon Ibilbidea
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
329.500 € Preu de l´anunci
3.454 €/m2€/m2 población
4.119 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats