Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
195.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció a Centro - Mendibil - Santiago Irun
Característiques principals
- 69 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 2.826 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en ErdialdeaAlde ZaharraMendibilSantiago20304
ZONA DE SANTIAGO, VIVIENDA DE 2 HABITACIONES, SALA CON COCINA-AMERICANA, BAÑO, CALEFACCIÓN ELÉCTRICA, GAS PARA EL AGUA CALIENTE, BALCÓN CERRADO, CON ORIENTACIÓN ESTE-SUR, AMUEBLADO Y EN BUEN ESTADO.
VAN HACER LA FACHADA Y EL TEJADO ( EL PROPIETARIO YA LO HA DEJADO PAGADO).
SÓLO PARA INVERSORES, ESTÁ ACTUALMENTE ALQUILADA.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 69 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Moblat
- Planta número 2
- Any construcció 1963
Galeria
Ubicació
Centro - Mendibil - Santiago Calle PILAR
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
195.000 € Preu de l´anunci
3.454 €/m2€/m2 población
2.826 €/m2€/m2 de l´anunci
18% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats