Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis amb calefacció a San Mamés - La Palomera León

  • 81 m2
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 2.963 €/m2

Piso en venta reformado totalmente

Piso reformado integral en la Avenida de San Mames. Distribuido en 3 dormitorios, salon-cocina amueblada y equipada, 2 baños. Calefacción individual de gas natural. Es segunda planta con ascensor y orientación oeste.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 81 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Traster

Característiques generals

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1965
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 33114000000274

Ubicació

San Mamés - La Palomera Avenida San Mamés

Navega pel mapa fent clic a sobre
240.000 € Preu de l´anunci
2.280 €/m2€/m2 población
2.963 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a León
 

Contactar INMOBILIARIA UNIVERSIDAD

Referència de l´anunci habitaclia/01984:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…