Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Linarejos Linares

  • 130 m2
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 654 €/m2

AMPLIO PISO EN ZONA CENTRO

Amplio piso de 4dor-2baños-salon-balcon-cocina-lavadero-ascensor-climatizado-zona centro

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 130 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Aire Acondicionat
  • Planta número 4
  • A prop de transport públic
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 24475000000891

Ubicació

Linarejos Calle Julio Burell

Navega pel mapa fent clic a sobre
85.000 € Preu de l´anunci
937 €/m2€/m2 población
654 €/m2€/m2 de l´anunci
30% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Linares
 

Contactar DE GESTION

Referència de l´anunci habitaclia/1522:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…