Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
390.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament piscina a Ensanche de Vallecas-La Gavia Madrid
Característiques principals
- 114 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 3.421 €/m2
Informació detallada
Calle Talamanca del Jarama, Nº 19, Por.Esc. 19A, Planta 2, Puerta A
ANCOVE vende estupenda vivienda construida en 2007 de 114 m2 (75 m2 útiles) según catastro, exterior y muy luminosa en urbanización privada con portero físico, ascensor, piscina, zonas de jardín, solárium y gimnasio. Consta de 2 dormitorios, 2 cuartos de baño (uno en suite), amplio salón comedor, cocina equipada con electrodomésticos y tendedero. Puerta blindada, calefacción individual por caldera de gas natural, suelos de tarima, ventanas de aluminio tipo climalit y armarios empotrados. Plaza de garaje y trastero incluidos en precio.
Importante: El precio de compra de la vivienda no incluye el gasto del Impuesto de Transmisiones Patrimoniales (6%), honorarios de agencia (3% + IVA), ni gastos de notario y registro.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 114 m2
- 2 banys
- Traster
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
- Any construcció 1998
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Ensanche de Vallecas-La Gavia Calle Talamanca del Jarama
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
390.000 € Preu de l´anunci
3.701 €/m2€/m2 distrito
3.421 €/m2€/m2 de l´anunci
8% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats