Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
283.800 €
Avisa´m si baixa
Pis a Quintana Madrid
Característiques principals
- 71 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 3.997 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en Calle Germán Pérez Carrasco
Se trata de un piso de 71 m2 distribuidos en salon, cocina, 3 dormitorios y 2 baños. El piso se sitúa en el barrio de Ciudad Lineal, en el núcleo urbano, teniendo buenos accesos por la M-30, A-2 y M-40. Dispone de comunicaciones mediante varias líneas de autobús urbano y estaciones de Metro cercanas como Pueblo Nuevo, Ciudad Lineal y Quintana, además de estación de Cercanías en la zona de San Blas. En el entorno podemos encontrar servicios como supermercados, restaurantes, centros educativos, instalaciones deportivas, oficinas bancarias y otros comercios.
Sin Comisión de agencia.
EL PRECIO PUBLICADO NO INCLUYE LO SIGUIENTE: Impuestos (IVA, ITP), Tasación bancaria, Notaria, Gestoría y Registro.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 71 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Any construcció 1960
Galeria
Ubicació
Quintana GERMAN PEREZ CARRASCO
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
283.800 € Preu de l´anunci
5.660 €/m2€/m2 distrito
3.997 €/m2€/m2 de l´anunci
29% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats