Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a Barri Antic Manresa
Característiques principals
- 206 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 917 €/m2
Informació detallada
Amplia vivienda con terraza en el centro de Manresa
?? ¡Amplia vivienda con terraza en el centro de Manresa! ?????
?? Superficie: 206 m² | ??? Construida en: 1908
?? 100% construido | ?? Edificio con 2 ascensores
??? Distribución:
?? 1 baño completo + ?? 1 aseo
?? Terraza de 14 m²
?? Altillo para mayor espacio
?? Ubicación privilegiada:
??? Muy cerca del Ayuntamiento de Manresa
?? Próximo a centros educativos como FEDAC Manresa
?? Cerca de Parque de Puigterrà, ideal para actividades al aire libre
??? Zona con comercios, restaurantes y todos los servicios esenciales
?? Excelentes conexiones: Transporte público y estación de tren Manresa
?? Ideal para vivir en una zona tranquila y bien comunicada.
?? ¡Infórmate sin compromiso!
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 206 m2
- 2 banys
- Traster
Característiques generals
- Planta número 6
Galeria
Ubicació
Barri Antic Calle plaza fuis i pla
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
189.000 € Preu de l´anunci
1.656 €/m2€/m2 población
917 €/m2€/m2 de l´anunci
45% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats