Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
59.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció a Medina de Pomar
Característiques principals
- 55 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.073 €/m2
Informació detallada
PISO EN VENTA ZONA MEDINA DE POMAR
Se vende piso totalmente reformado en la zona de Medina de Pomar. Primera planta sin ascensor. La vivienda consta de dos dormitorios, salón con salida a terraza y gran ventanal, cocina moderna equipada, baño con ducha y terraza. El piso se entrega amueblado, listo para entrar a vivir. Suelos de laminado. Ventanas de aluminio Climalit. Puertas nuevas de madera clara. Visítelo sin compromiso.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 55 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Moblat
- Planta número 1
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
59.000 € Preu de l´anunci
1.060 €/m2€/m2 población
1.073 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats