Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Espinardo Murcia

Calle Manuel Planes

  • 224 m2
  • 555 €/m2

Piso en DS MANUEL PLANES, MURCIA (ALBATALIA LA) (MURCIA)

Subasta Valorada en: 155.386,50 € Consíguelo en: 124.309,20 € REFE00147 - Propiedad de 224m², ubicada en DS MANUEL PLANES, MURCIA (ALBATALIA LA) (MURCIA). No somos una inmobiliaria. Somos una consultora que desarrolla productos de inversión. Para mayor información, envíenos el enlace o referencia de la propiedad de su interés vía WhatsApp ()

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 224 m2
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Exempt
Anunci: 57891000000406

Ubicació

Espinardo Calle Manuel Planes

Navega pel mapa fent clic a sobre
124.309 € Preu de l´anunci
1.382 €/m2€/m2 distrito
555 €/m2€/m2 de l´anunci
60% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Murcia (Pedanías Norte)
 

Contactar Investaria Capital, Sl

Referència de l´anunci habitaclia/REFE00147:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…