Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Centro Orotava (La)

  • 120 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 1.742 €/m2

AMPLIO Y LUMINOSO PISO

Se vende amplio y luminoso piso con 2 balcones, 3 dormitorios, un baño, gran salón, cocina. Amueblado y equipado. Precio 209.000 euros . Zona La Orotava , a pocos minutos del centro y conexión autopista.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 120 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 2
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 34623000000619

Ubicació

Centro

Navega pel mapa fent clic a sobre
209.000 € Preu de l´anunci
3.491 €/m2€/m2 provincia
1.742 €/m2€/m2 de l´anunci
50% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Orotava (La)
 

Contactar ELCATESA INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/VENTA LA OROTAVA:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…