Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
299.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a El Cristo Oviedo
Característiques principals
- 165 m2
- 5 hab.
- 3 banys
- 1.812 €/m2
Informació detallada
Piso en venta EL CRISTO BUENAVISTA CALATRAVA
GRAN PISO, CONSTA DE 2 PREDIOS, UNO EN PLANTA BAJA Y EL OTRO EN 1º. Con Superf. de 165 m², 5 Habitaciones, 3 Baños, todo exterior, ascensor, calefacción, 2 garajes, pvc, recien reformado, soleado, jardín, empotrados. Reformados en el año 2.013. Certificado energetico en tramite.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 165 m2
- 3 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
299.000 € Preu de l´anunci
2.590 €/m2€/m2 población
1.812 €/m2€/m2 de l´anunci
30% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats