Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Carandía Piélagos

  • 99 m2
  • 1.533 €/m2

Piso en la provincia de Cantabria, en el municipio de Carandia, en la calle BOSAN ROQUE. CON INCIDENCIAS: INMUEBLE ALQUILADO-NO VISITABLE.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 99 m2

Característiques generals

  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 22477000090971

Ubicació

Carandía

Navega pel mapa fent clic a sobre
151.800 € Preu de l´anunci
2.188 €/m2€/m2 población
1.533 €/m2€/m2 de l´anunci
30% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Piélagos
 

Contactar GIA

Referència de l´anunci habitaclia/0046811459:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…