Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
135.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Pozoblanco
Característiques principals
- 183 m2
- 5 hab.
- 2 banys
- 738 €/m2
Informació detallada
PISO DE GRANDES DIMENSIONES EN EL CENTRO DE POZOBLANCO
Vivienda de 183 metros cuadrados con cinco dormitorios con armarios empotrados, amplio salón exterior, cocina comedor con lavadero y despensa, espectacular balcón corrido con vistas a la calle real de Pozoblanco.
Construcción del año 1.981, con un piso por planta (solo tres vecinos), ascensor muy amplio recién puesto.
Piso muy luminoso, con ventanas de hierro y alumnio gris, soleria de terrazo, orientación este por la parte exterior y oeste por la interior.
55 € de comunidad al mes.
Ref: CO16-01340
TELÉFONOS DE CONTACTO: /
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 183 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Any construcció 1981
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
135.000 € Preu de l´anunci
743 €/m2€/m2 población
738 €/m2€/m2 de l´anunci
1% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats