Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
107.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Punta Umbría
Característiques principals
- 97 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.103 €/m2
Informació detallada
Piso en Punta Umbría
PISO EN SUBASTA con una superficie útil de setenta y ocho metros y cuarenta y nueve decímetros cuadrados, y construida de noventa y siete metros y diecisiete decímetros cuadrados. Consta de estar-comedor, paso, tres dormitorios, cuarto de baño, cuarto de aseo, cocina, lavadero y balcón.
Llámanos y te informaremos [IW]
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 97 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Any construcció 1980
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
plaza pérez pastor 7
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
107.000 € Preu de l´anunci
2.113 €/m2€/m2 población
1.103 €/m2€/m2 de l´anunci
48% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats