Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a Playa del Rincón Rincón de la Victoria
Característiques principals
- 90 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 4.722 €/m2
Informació detallada
Magnífico piso a 50 metros de la playa, en el centro de Rincón de la Victoria. La vivienda tiene tres dormitorios y un baño. El salón tiene salida a una amplia terraza con vistas parciales al mar. La cocina esta totalmente amueblada con electrodomésticos. El piso es muy luminoso y tiene orientación oeste. Ubicación privilegiada a un paso del Paseo Marítimo. Hay zona de aparcamiento comunitario. Los gastos de Notaría, Registro e impuestos correspondientes no están incluidos en el precio anunciado.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 90 m2
- Balcó / Terrassa 8 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Planta número 3
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Playa del Rincón Avenida del Mediterráneo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
425.000 € Preu de l´anunci
3.443 €/m2€/m2 población
4.722 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats