Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 130.000 € Avisa´m si baixa

Pis a Pont Vell Ripollet

  • 53 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 2.453 €/m2

Se vende piso de 53 m2 distribuido en cocina con acceso a lavadero interior a patio de manzana, baño completo de tres piezas, 3 dormitorios y salón-comedor con acceso a balcón exterior.

Piso para reformar

Si desea realizar una visita, no dude en ponerse en contacto con nosotros.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 53 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Planta número 2
  • Any construcció 1965
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    F
    54 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    285 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 14912004448365

Ubicació

Pont Vell

Navega pel mapa fent clic a sobre
130.000 € Preu de l´anunci
2.212 €/m2€/m2 población
2.453 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Ripollet
 

Contactar ATICNOU

Referència de l´anunci habitaclia/LIRE-05064:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…