Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
300.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a Can Fatjó-Sant Jordi Park-Plana del Castell Rubí
Característiques principals
- 65 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 4.615 €/m2
Informació detallada
Piso de 3 habitaciones y 2 terrazas en Sant Jordi Park de Rubí.
CONTROL IMMOBLES comercializa esta vivienda en Sant Jordi Park, Rubí, la zona más cotizada y demandada de la ciudad.
Este elegante piso destaca por su excelente distribución y luminosidad. Dispone de 3 habitaciones, cocina independiente y baño completo.
El amplio salón-comedor se abre a una terraza con vistas despejadas, un espacio perfecto para disfrutar de momentos de tranquilidad. Además, uno de los dormitorios cuenta con una segunda terraza de gran tamaño, aportando un valor diferencial y múltiples posibilidades.
La propiedad incluye plaza de parking y gran trastero.
Una oportunidad única para vivir en un entorno privilegiado, rodeado de servicios, zonas verdes y con excelentes conexiones.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 65 m2
- 1 bany
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1998
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Can Fatjó-Sant Jordi Park-Plana del Castell CASTELLBISBAL
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
300.000 € Preu de l´anunci
2.331 €/m2€/m2 población
4.615 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats