Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
100.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Rubielos de Mora
Característiques principals
- 120 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 833 €/m2
Informació detallada
PISO IDEAL EN RUEBIELOS DE MORA
Segundo piso sin ascensor ubicado en una casa señorial del siglo XIX DISPONE de amplio salón de aproximadamente 50 m2. Cocina 1 baño y 3 habitaciones. Destacamos Su zaguán así como su escalera La vivienda une ya con un suelo diferente en perfecto estado en cada estancia. Y dispone de chimenea. Es exterior a una de las mejores plazas de Rubielos de Mora Dispone de 3 habitaciones 1 baño cocina amplio salón
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 120 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats