Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
185.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Rubielos de Mora
Característiques principals
- 240 m2
- 5 hab.
- 3 banys
- 771 €/m2
Informació detallada
SEGUNDA PLANTA COMPLETA A LA VENTA EN RUBIELOS DE MORA
SE PROPOPIETARIO DE SEGUNDA PLANTA COMPLETA DE UN EDIFICIO DEL SIGLO XIX , TOTALMENTE EXTERIOR, CON XXX HABITACIONES, 2 BAÑLOS 1 ASEO, DESTACAMOS SUS AMPLIAS POSIBILIDADES DE REALIZAR 4 ESTUDIOS O BIEN UN PISO SEÑORIAL DENTRO DEL EDIFICIO DEL SIGLO XIX , SIN DUDA UNA OPCION DE MARCAR UNA VIVIENDA DIFERENTE A LAS EXISTENTES EN RUBIELOS DE MORA, UBICADO EN LA MEJOR PLAZA DE RUBIELOS DE MORA, JUNTO AL AYUNTAMIENTO Y CASAS SEÑORIALES DE LA EPOCA, SE DIFERENTE A LOS DEMAS , METROS 240 M2 DESTACAMOS SU ENTRADA DEL EDIFICIO ASI COMO SU ESCALERA.
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 240 m2
- 3 banys
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats