Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb calefacció a Ca n'Oriac Sabadell
Característiques principals
- 72 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 2.049 €/m2
Informació detallada
PLANTA BAJA JUNTO Rª COLLSALARCA!!
PLANTA BAJA JUNTO Rª COLLSALARCA!!
Este encantador piso en venta en Sabadell cuenta con una superficie total de 72 m². Dispone de 2 habitaciones individuales y 1 habitación doble, junto con un baño completo. Con una antigüedad de más de 50 años, se encuentra en buen estado de conservación. La calefacción es de gas natural y cuenta con carpintería exterior de aluminio y carpintería interior de madera. La cocina es luminosa y funcional, junto a un amplio comedor de 18m2. Dispone de una soleada orientación sureste y un agradable lavadero de 7m2. El piso se sitúa en la zona de Ca n'Oriac, una ubicación tranquila y bien comunicada. ¡No pierdas la oportunidad de visitar este acogedor hogar!
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 72 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Any construcció 1969
Galeria
Ubicació
Ca n'Oriac Calle Boí
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
147.500 € Preu de l´anunci
1.956 €/m2€/m2 distrito
2.049 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats