Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
2.150.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Sant Antoni Sant Antoni de Calonge
Característiques principals
- 280 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 7.679 €/m2
Informació detallada
Atico en venta en Sant Antoni de Calonge
HABITAT GRUP:
REF-HGG231146-PAD
Altura piso 8º, ático superficie total 280 m², superficie útil 260 m², habitaciones dobles: 4, 2 baños, 1 aseo, aire acondicionado (frío y calor), antigüedad entre 30 y 50 años, armarios empotrados, ascensor, balcón, calefacción (gas natural), carpintería exterior (aluminio), cocina, comedor, estado conservación: buen estado, lavadero, orientación sureste, soleado, teléfono, terraza, suelos: gres, vidrios dobles, nivel energético de emisiones: D, 20, nivel energético de consumo: D, 98. [IW]
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 280 m2
- 2 banys
Característiques generals
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Sant Antoni
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
2.150.000 € Preu de l´anunci
5.378 €/m2€/m2 población
7.679 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats