Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
262.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 3.000 €

Pis amb calefacció aparcament a Torre Valentina-Mas Vilar de La Mutxada-Treumal Sant Antoni de Calonge

  • 61 m2
  • 2 hab.
  • 2 banys
  • 4.295 €/m2

Piso luminoso con terraza y parking cerca de la playa en Sant Antoni

EXLUSIVA APIALIA: Piso fantástico muy luminoso a solo 5 minutos a pie de la playa de Sant Antoni, con una superficie de 61 m² muy bien distribuidos. La vivienda dispone de un amplio salón-comedor con salida a una agradable terraza-balcón soleada, ideal para colocar una mesa o crear una zona chill-out. La cocina es independiente y cuenta con una zona exterior cubierta, perfecta como lavadero o para guardar utensilios de limpieza. Cuenta con dos habitaciones, una de ellas tipo suite con baño incorporado, y un segundo baño completo. También tiene recibidor y una distribución cómoda y funcional. Es un primer piso sin ascensor e incluye zona de aparcamiento exterior en el precio, un valor añadido importante en la zona. Ubicación excelente, muy cerca de supermercados, carril bici y del paseo de Sant Antoni. Ideal tanto como segunda residencia como para vivir todo el año. Superfície construïda: 61 Superfície útil: 54,4 Cèdula d’habitabilitat: CHG00328324001 Certificat energètic: 5FS8H369P Estat de l’immoble: Bon estat Impostos: Segons normativa tipus vigent Altres despeses: Notaria, registre i gestoria Gran tenidor: NO AICAT: 4788 · API: A10132

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 61 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Calefacció
  • Plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1973
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    E
    199 kW h m2 / año
    Emisiones:
    E
    39 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 4958004243878

Ubicació

Torre Valentina-Mas Vilar de La Mutxada-Treumal Torre Valentina

Navega pel mapa fent clic a sobre
262.000 € Preu de l´anunci
5.378 €/m2€/m2 población
4.295 €/m2€/m2 de l´anunci
20% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Sant Antoni de Calonge
 

Contactar IMMOGRUP STAR

Referència de l´anunci habitaclia/1378:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…