Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis amb calefacció a Puerto Chico Santander

  • 218 m2
  • 6 hab.
  • 2 banys
  • 3.165 €/m2

Se vende piso a reformar de 6 habitaciones, salón, cocina y 2 baños. Armarios empotrados. Grandes ventanales, techos altos. Muy luminoso, balcón y mirador. Excelente ubicación.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 6 habitacions
  • Superfície 218 m2
  • 2 banys

G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 30946000001004

Ubicació

Puerto Chico Calle Hernán Cortés

Navega pel mapa fent clic a sobre
690.000 € Preu de l´anunci
3.265 €/m2€/m2 población
3.165 €/m2€/m2 de l´anunci
3% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Santander
 

Contactar INM. LA PEREDA

Referència de l´anunci habitaclia/40138:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…